חופשה בירושלים

מה החשיבות של חופשה בירושלים?                                                                                            חופשה בירושלים היא לא עוד חופשה אלא חופשה שיש בה משמעות עמוקה ושורשית לכל תייר ותייר המגיע לספוג את האווירה הרוחנית והקדושה הקיימת בעיר והזוכה לעדנה ולביקורים חוזרים ונשנים מאת מיליוני מאמיניה היהודים, הנוצרים והמוסלמים מכל רחבי העולם. בכל שנה פוקדים את העיר ירושלים תיירים רבים מאד מישראל ומחו"ל ומבקרים בכל קצוות העיר הן בעיר העתיקה ובאתרים ההיסטוריים השונים בירושלים והן בירושלים המודרנית, התוססת והמוארת בשלל אורות וגוונים בשעות הערב.

חופשה בירושלים מאגדת בתוכה את כל החושים של צלילים, ריחות משכרים עם שלל ניחוחות וטעמים קולינריים נפלאים מבתי הקפה, ממסעדות הגורמה ומשוק מחנה יהודה השוקק חיים ומציע לקונים שפע דוכני מאכלים, מטעמים של בית מכל העדות והכי חשוב חוויה גסטרונומית בלתי נשכחת.

חופשה בירושלים הנה תרפיה גם לגוף וגם לנפש, קפיצה של כמה ימים אל ירושלים, בירת ישראל, תמלא כל אורח בה בכוחות מחודשים, בשמחה ובסיפוק רב מהשפע שיש לעיר הזאת להציע עבור הבאים בשעריה. ירושלים עיר שחוברה לה יחדיו, ממוקמת על פסגות הרי יהודה וירושלים ולפיכך מוקפת נוף הרים קסום ואוויר צח וצלול כיין. מזג האוויר בירושלים נוח מאד בכל ימות השנה ובעונת החורף ניתן ליהנות מנוף מושלג המזכיר אווירה של חוץ לארץ.

לרשות המבקרים בעיר ירושלים פתוחים מגוון רחב של מרכזי תרבות ובילוי ברמה בינלאומית. ניתן לסייר במוזיאונים רבים ומעניינים בכל רחבי העיר, ביניהם מוזיאון ישראל, מוזיאון יד וישם, מוזיאון המדע, מוזיאון רוקפלר, מוזיאון הטבע, הגן הבוטני, גן החיות התנכ"י, מעלית הזמן, הכנסת וגן הורדים, הולילנד-דגם בית המקדש, היכל שלמה- מוזיאון לאמנות יהודית, מוזיאון ארצות המקרא, מכון המקדש, הבית השרוף, מנהרות הכותל, עיר דוד, מגדל דוד והכותל המערבי ועוד.

חוויה מיוחדת במינה מומלצת לכל תייר המגיע לטייל בירושלים היא יציאה לסיורים רגליים בשיתוף מדריך מיומן. מומלץ לטייל בנחלאות, שכונה ציורית ויפה, עין כרם החושפת נוף קסום ופסטורלי וסיור בעיר העתיקה ובעיר דוד הכוללת גילויים ארכיאולוגיים מסעירים. בסיורים רגליים אלה ניתן להגיע וממש לגעת ולספוג את ההיסטוריה של העיר לאורך כל הדורות.

בית אליהו מציע אירוח איכותי ומושלם עבור התיירים המעוניינים לשהות בעיר לתקופה קצרה כדי למצות את כל מקומות התרבות, הבילוי והאטרקציות הקיימים בה.

חופשה בירושלים מושלמת עם אירוח בית אליהו המציע דירת בוטיק מפוארת ומאובזרת לשהייה מפנקת באווירה ביתית נעימה, רגועה ושקטה.