דירה להשכרה לתקופה קצרה

מחפשים דירה להשכרה לתקופה קצרה בעיר הבירה ירושלים במיקום מרכזי ונוח לכל מרכזי הקניות, התרבות והעסקים של העיר? מחפשים דירה המקרינה חמימות ופשטות של בית עם יוקרתיות ועיצוב מקצועי ואקסקלוסיבי ברמה גבוהה? הגעתם למקום האידיאלי. בית אליהו הממוקם במרכז ירושלים מציע לכם דירת בוטיק איכותית ושקטה כזאת שתוכלו להתרווח בה וליהנות מכל היתרונות הקיימים בה.

בית אליהו מהווה פיתרון אידיאלי עבור אנשי עסקים וכן יחידים, זוגות ומשפחות השוהים בירושלים לתקופה קצרה של מספר ימים עקב מטרות: עסקים, אירועים משפחתיים או אירועים משמחים אחרים, כנסים, תיירות ואירועים אישיים כמו שיפוץ דירה וכד' ולכן מעוניינים בפתרון דיור זמני ונוח של דירה להשכרה לתקופה קצרה מרווחת, משופצת ומעוצבת ברמה גבוהה ללא צורך בחתימה על חוזה או ללא צורך על תשלום ארנונה והוצאות שכירות נלוות.

כל השוכר דירה להשכרה לתקופה קצרה נהנה ממחיר נוח ומדירה יוקרתית, משופצת, מעוצבת, מרוהטת ומאובזרת באופן מלא המיועדת הן עבור אירוח יחיד והן עבור אירוח זוגי או משפחתי. בנוסף, דירת הבוטיק בית אליהו כוללת: חדר שינה גדול מאד ומצויד במיטה זוגית מפוארת (עם אפשרות למיטה זוגית נפרדת) ג'קוזי מפנק, חדר סלון ענק המאפשר לינה עבור ילדים/מבוגרים. דירה להשכרה לתקופה קצרה בבית אליהו הינה ממוזגת במיזוג מרכזי וכוללת מטבח מפואר הכולל כלי מטבח, כלי חשמל. דירת הבוטיק המפוארת בבית אליהו כוללת את מיטב מכשירי האלקטרוניקה כגון: פלזמה, מערכת תקשורת רב ערוצית. עוד במקום תוכלו ליהנות מאבזור הולם הכולל סדינים, שמיכות פוך וצמר וכן מגבות למטבח ולרחצה.

מהמרפסת תוכלו להשקיף על עיר הקודש ירושלים במלוא הדרה וליהנות מנוף קסום ביום ובליל, לנשום אוויר צלול וזך ושהנכם אוחזים כוס יין או קפה בידכם תוכלו לחזות בהיכל שלמה ובגן העצמאות הנגלים לעיניכם. דירת הבוטיק תעניק לכם אווירה חמימה של בית הכוללת עיצוב נקי ויפה ברמה גבוהה ויוקרתית ומחברת אתכם אל ירושלים ההיסטורית והעכשווית התוססת עם שפע מרכזי התרבות ומרכזי הבילוי בעיר המדהימה והמהפנטת. דירת הבוטיק מפנקת ויפיפייה כזאת שתרצו להמשיך להישאר בה ולא לעזוב ואף לשוב ולהתארח בה שנית בקרוב.

כל המעוניין או הזקוק לדירה למספר ימים או למספר שבועות במרכז ירושלים, מומלץ להקדים ולהזמין מבעוד מועד דירה להשכרה לתקופה קצרה בבית אליהו היות ובדרך כלל התפוסה לעיתים מלאה ולכן כדאי להיערך בהתאם ולהירשם מראש ותזכרו אתם לא תתחרטו לרגע.